НОВОСТИ

Сталося! Закарпатська футбольна команда ФК «Берегвідейк» взяла Кубок України!

1 ноября 2010 16:53 | Новости

 До цього часу у цьому турнірі область представляло лише ужгородське ФК «Закарпаття». Вже з наступного сезону, 2011-2012 років, цілком ймовірно, що берегівчани поміряються силами з київським «Динамо», донецьким «Шахтарем» чи харківським «Металістом»!
Перемога у фінальному матчі аматорського футбольного Кубка України дала право берегівській команді, вперше в її історії, виступити на професійному рівні – в Кубку України серед професіоналів. «Берегвідейк» пройшов дуже непростий шлях до фіналу футбольного Кубка серед аматорських команд і шкода було б випустити з рук таке досягнення.
4500 вболівальників Берегова не дарма прийшли підтримати свою команду у першому (домашньому) фінальному матчі аматорського футбольного Кубка України, який, нагадаємо, завершився перемогою берегівчан з рахунком 2:0 над непростим суперником із Донецької області «Словхлібом». У матчі-відповіді, який відбувся у день виборів, 31 жовтня, у Слов`янську (Донецька область), «Берегвідейк» продемонстрував, що не випадково є фіналістом Кубку і зіграв з тим же «Словхлібом» у бойову нічию 2:2. Причому, берегівчани по ходу зустрічі вели з рахунком 2:0. Після фінального свистка радості берегівських футболістів не було меж. Тепер у них – кубок, медалі, а головне, - право з наступного сезону виступати у Кубку України серед професійних команд.
Нагадаємо, що востаннє футбольна команда із Закарпаття брала участь у фіналі Кубка України серед аматорів ще в 2001 році. Тоді, СК «Перечин» в обох фінальних поєдинках поступився своєму супернику із Донецької області з міста Єнакієво («Південьсталі») і так і не потрапив до головного футбольного Кубка країни.
ФК «Словхліб» - ФК «Берегвідейк» 2:2

Новости RSS   Просмотров(2382)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На "Сакура-фесте" каждый ужгородец может посадить свою сакуру
На "Сакура-фесте" каждый ужгородец может посадить свою сакуру 28 апреля 2010

В Ужгороде 1 мая Православная набережная засадится новой аллеей сакур

Просмотров (926)
Гамула призывал фанатов "Закарпатья" стать 12 игроком на матче
Гамула призывал фанатов "Закарпатья" стать 12 игроком на матче 13 апреля 2010

Матч против "Черноморца" станет решающим матчем для "Закарпатья" в этом сезоне.

Просмотров (729)
Футболистам ужгородского «Закарпатья» продлили отпуск
Футболистам ужгородского «Закарпатья» продлили отпуск 7 октября 2009

На два дня продлен отпуск футболистам ужгородского «Закарпатья» - игроки соберутся в Сторожнице, на загородной базе в пятницу.

Просмотров (236)
Вернутся к разделу: Ужгородские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)