НОВОСТИ

Держава не платить закарпатцям за землю для «Євро-2012»

24 ноября 2010 17:29 | Новости

 Причиною утворення кредиторської заборгованості є неповне фінансування з держбюджету у 2008 році згідно із затвердженим планом. А впродовж 2010 року фінансування робіт на об’єктах «Євро-2012» взагалі не здійснювалося.

Проведеною ревізією фактів неосвоєних та не повернутих бюджетних коштів, спрямованих на проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу не виявлено. Фінансових порушень встановлено на загальну суму 606 тис. грн. Це – втрати фінансових ресурсів, незаконних витрат внаслідок перерахування бюджетних коштів по завищеній вартості виконаних робіт. Зокрема, встановлено такий факт: під час проведення зустрічної звірки в одного з підрядників встановлено факти завищення вартості будматеріалів на загальну суму 408,35 тис. грн шляхом їх закупівлі підрядником через посередників, тоді як фактична поставка цих матеріалів проводилась напряму від виробників, розміщених в Закарпатті та на Львівщині.

Крім того, ревізори встановили факт безпідставного списання бетону Службою автомобільних доріг по одному з об’єктів, внаслідок чого завищено вартість підрядних робіт на суму 135,5 тис. грн.

Новости RSS   Просмотров(1574)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Мукачево члену избиркома сожгли автомобиль
В Мукачево члену избиркома сожгли автомобиль 28 октября 2010

В Мукачево, 28 октября около часа ночи загорелся автомобиль Mitsubishi Lancer члена Мукачевского райизбиркома Степана Сикоры от Народной партии.

Просмотров (1151)
На Закарпатье пиротехники обезвредили взрывоопасную находку
На Закарпатье пиротехники обезвредили взрывоопасную находку 13 октября 2010

В Закарпатской области, вчера, 12 октября, в селе Вешка Великоберезнянского района местными жителями была обнаружена минометная мина калибра 82 мм.

Просмотров (1124)
Ужгородцу вместе с гравием привезли в машине мину
Ужгородцу вместе с гравием привезли в машине мину 2 сентября 2010

На днях в селе Сторожница Ужгородского района на одном из дворовых пиротехнический расчет аварийно-спасательного отряда спецназначения удалил минометную мину калибра 82 миллиметра.

Просмотров (929)
Вернутся к разделу: Ужгородские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)