НОВОСТИ

"Профорієнтаційні термінали" запроваджує у школах служба зайнятості Закарпаття

6 декабря 2010 17:44 | Новости

 Як повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу, відтепер отримати допомогу у виборі майбутньої професії або навчального закладу за допомогою інноваційних технологій мають змогу і учні Іршавської ЗОШ N1 1-3 ст.

Профорієнтаційний термінал який встановили тут, представляє собою своєрідне інформаційне табло, де кожен школяр в ігровій формі може ознайомитися з переліком сучасних професій, дізнатися про їх актуальність на ринку праці, та за допомогою тестових завдань отримати рекомендації щодо вибору майбутньої професії.

Завдяки зручній та зрозумілій блоковій системі без спеціальної підготовки терміналом зможуть користуватися всі без винятку учні, а також батьки та вчителі. З його допомогою батьки дізнаються, як допомогти дитині визначитися з майбутньою професією, підготувати її до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищого навчального закладу. Вчителі ж отримають рекомендації щодо проведення профорієнтаційних уроків.

Найбільш повною є інформація для школярів - від вибору навчального закладу - до сьогоднішніх вакансій на ринку праці. Для них розробили такі блоки як "Абетка професій" , "Це цікаво", "Де отримано професію", "Де працювати", "Служба зайнятості для тебе" і "Пізнай себе". Тож учень зможе отримати не лише довідку про ту чи іншу професію , навчальний заклад, а й пройти тестування, аби визначити свої здібності і уподобання, психологічно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

Ще одна перевага профорієнтаційного терміналу полягає в тому, що інформація в ньому буде постійно оновлюватись та поповнюватися. Це дозволить учням оперативно дізнатися про будь-які зміни в умовах вступу до ВНЗ, нові професії та вакансії на підприємствах.

На сьогодні 22 таких терміналів вже встановлено в загальноосвітніх навчальних закладах Ужгорода, Мукачева, Хуста та Перечина. Протягом 2011 року служба зайнятості має намір розмістити комплекси в усіх школах краю.

Новости RSS   Просмотров(2350)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Закарпатье европейцы чувствуют себя увереннее только с оружием
На Закарпатье европейцы чувствуют себя увереннее только с оружием 6 декабря 2010

В течение последних суток таможенниками Закарпатья зафиксировано несколько попыток незаконного перемещения оружия через таможенную границу Украины.

Просмотров (1762)
Закарпатский облсовет на первой же сессии попросил у Кабмина денег
Закарпатский облсовет на первой же сессии попросил у Кабмина денег 24 ноября 2010

Закарпатский областной совет обратился в Кабинет Министров с просьбой выделить 10 млн грн до конца года для оплаты труда бюджетников. Соответствующее обращение было принято депутатами на заседании первой сессии Закарпатского областного совета VI созыва, пишет УНИАН.

Просмотров (1136)
Держава не платить закарпатцям за землю для «Євро-2012»
Держава не платить закарпатцям за землю для «Євро-2012» 24 ноября 2010

На Закарпатті існує кредиторська заборгованість Служби автомобільних доріг перед населенням за придбані земельні ділянки в сумі 382,4 тис. грн. Землю було придбано для будівництва доріг до чемпіонату з футболу 2012 року.

Просмотров (1575) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Ужгородские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)