НОВОСТИ

Ужгород готується до традиційного Параду Миколаїв

6 декабря 2010 17:46 | Новости

 Вже втретє у місті відбуватиметься Парад Миколаїв, який започаткувала у грудні 2008 року кафедра туризму УжНУ, Туристичний - інформаційний центр Закарпаття, "Закарпатська ліга КВН", корпорація свят "Непонял".

Як розповів Олександр Коваль, керівник Туристично-інформаційного центру Закарпаття, традиційно цього року у Параді Миколаїв братимуть участь з десяток професійних Дідів Морозів, які працюють на новорічні свята у місті Ужгород та по території Закарпаття. "Родзинкою стане відкриття бронзового пам’ятника помічнику Миколая, і традиційно маленькі Миколайчики роздаватимуть дітлахам у центрі міста цукерки. Для цього вже традиційно організатори готують майже півтонни солодощів", – каже Олександр Коваль.

Як повідомив завідувач кафедри туризму Федір Шандор, дорослі Миколаї також відвідають дитячу лікарню з подарунками і урочисто надішлють з Центральної пошти Ужгорода кілька тисяч листів до Миколая від маленьких закарпатців. Також в цей же день відбудеться традиційний книжковий фестиваль "Книга на Миколая" – зазначив Федір Шандор.

Традиційно у центрі міста відбудеться урочисте прикрашання центральної ялинки Ужгорода: Миколаї чіплятимуть іграшки, зроблені власноруч учнями шкіл міста, і урочисто за участі керівників міста запалять святкові вогні першої новорічної ялинки України.

Новости RSS   Просмотров(2397)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Ужгороді вдруге вручили Всеукраїнську премію імені Зореслава
В Ужгороді вдруге вручили Всеукраїнську премію імені Зореслава 24 ноября 2010

Учора у приміщенні Державного архіву Закарпатської області відбулося урочисте нагородження лауреатів Всеукраїнської літературної премії імені Зореслава.

Просмотров (2198)
Чеські благодійники будують дитсадок у закарпатській Стужиці
Чеські благодійники будують дитсадок у закарпатській Стужиці 20 сентября 2010

У рамках співпраці благодійного фонду «Віза» (край Вісочіна Чеської республіки) із Закарпаттям здійснюється фінансова підтримка будівництва дитячого дошкільного закладу у Стужиці, повідомили Закарпаття онлайн у Великоберезнянській РДА.

Просмотров (2262)
Закарпатські екстемали вподобали велотріал
Закарпатські екстемали вподобали велотріал 24 августа 2010

Турінформ Закарпаття пропонує вашій увазі велотріал - екстримальний спорт по гірських схилах.

Просмотров (2082)
Вернутся к разделу: Ужгородские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)