НОВОСТИ

На Закарпатті визначили переможців конкурсу перевізників на міжміських маршрутах

30 мая 2016 11:56 | Новости

Минулого тижня, в облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Івана Дурана відбулося засідання конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міжміських і приміських автобусних маршрутах.  На участь у конкурсі було подано 38 пакетів документів від перевізників-претендентів на 35 об’єктів конкурсу.

На обслуговування автобусних маршрутів визначених в 11 об’єктах конкурсу претендувало по два, а в деяких і по три перевізника. Однак, лише на двох об’єктах конкурсу комітет визначав переможця із використанням бальної системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів за сумарною кількістю одержаних балів.
За результатами конкурсу визначено 20 переможців, які обслуговуватимуть міжміські та приміські автобусні маршрути. Зокрема, у напрямках Свалява – Ужгород, Чоп – Мукачево, Міжгір’я – Ужгород, Іршава - Ужгород, Свалява - Виноградів, Мукачево – Негрово, Косівська Поляна - Рахів.

Джерело: zakarpattyachko.com.ua

Новости RSS   Просмотров(267)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Закарпатті перейменовано ще 15 вулиць – на честь Карпатської України, Івасюка і Глюка
На Закарпатті перейменовано ще 15 вулиць – на честь Карпатської України, Івасюка і Глюка 30 марта 2016

У рамках Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки" голова ОДА Геннадій Москаль підписав чергове розпорядження про перейменування вулиць. Документом змінені назви 15 топонімів у восьми населених пунктах Хустського і Тячівського районів.

Просмотров (256)
Увага, на Закарпатті небезпека сходження лавин!
Увага, на Закарпатті небезпека сходження лавин! 28 января 2016

За повідомленням Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, 28-29 січня у зв’язку з відлигою на високогір’ї Закарпатської області зберігатиметься ІІІ (підвищена) ступінь лавинної небезпеки (з V ступенів по міжнародній шкалі).

Просмотров (280)
На Закарпатті знайшли нове велике родовище газу
На Закарпатті знайшли нове велике родовище газу 26 ноября 2015

У Великоберезнянському районі Закарпатської області, поблизу села Тихий було відкрито нове родовище газу. За результатами геологорозвідувальних робіт ВАТ “Укргазвидобування” у Великоберезнянському районі Закарпатської області, поблизу села Тихий відкрито Лютнянський газове родовище, передає Голос українською з посиланням на прес-службу “Укргазвидобування”.

Просмотров (304)
Вернутся к разделу: Ужгородские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)