НОВОСТИ

В Ужгороді лікарні прийматимуть хворих з району тільки при наявності страховки

29 июня 2016 11:39 | Новости

Медичним закладам міста мають намір дозволити госпіталізацію та лікування хворих, які не є мешканцями міста, тільки за наявності у них полісу добровільного медичного страхування. Ще один варіант – укладення міжбюджетних трансфертів з райрадами та адміністраціями Закарпатської області, або іншої форми повного відшкодування видатків на лікування. Винятком будуть тільки ті хворі, які потребують невідкладної медичної допомоги.

Про це йдеться у проекті рішення, який розглядатиметься завтра, 30 червня, на засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради. 

За умови схвалення рішення, головним лікарям центральної міської клінічної лікарні (Курах І.І.), міської дитячої клінічної лікарні (Рошко І.Г.), міського пологового будинку (Онопко О.Ю.) доручать забезпечити з 1 липня 2016 року стаціонарне лікування ургентних хворих мешканців Ужгородського району у межах коштів субвенції на утримання об’єктів спільного користування між Ужгородською районною радою, Ужгородською районною державною адміністрацією та Ужгородською міською радою.

«Госпіталізацію та лікування хворих, які не є мешканцями м.Ужгород, лише за умови наявності полісу добровільного медичного страхування, або укладення міжбюджетних трансфертів з райрадами та адміністраціями Закарпатської області, або іншої форми повного відшкодування видатків на лікування, крім хворих, які потребують невідкладної медичної допомоги», - зазначається у проекті рішення.

Також планується доручити відділу охорони здоров’я «організацію укладання договорів про передачу видатків з інших бюджетів регіонів Закарпаття для виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров’я та підписанню договорів про надання медичної допомоги відповідно до програм добровільного медичного страхування», а також «щомісячно проводити контроль за наданням медичних послуг мешканцям інших адміністративно-територіальних одиниць Закарпатської області в лікувально-профілактичних закладах міста». 

Джерело: zaholovok.com.ua

Новости RSS   Просмотров(252)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Закарпатті визначили переможців конкурсу перевізників на міжміських маршрутах
На Закарпатті визначили переможців конкурсу перевізників на міжміських маршрутах 30 мая 2016

Минулого тижня, в облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Івана Дурана відбулося засідання конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міжміських і приміських автобусних маршрутах. На участь у конкурсі було подано 38 пакетів документів від перевізників-претендентів на 35 об’єктів конкурсу.

Просмотров (268)
На Закарпатті перейменовано ще 15 вулиць – на честь Карпатської України, Івасюка і Глюка
На Закарпатті перейменовано ще 15 вулиць – на честь Карпатської України, Івасюка і Глюка 30 марта 2016

У рамках Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки" голова ОДА Геннадій Москаль підписав чергове розпорядження про перейменування вулиць. Документом змінені назви 15 топонімів у восьми населених пунктах Хустського і Тячівського районів.

Просмотров (257)
Увага, на Закарпатті небезпека сходження лавин!
Увага, на Закарпатті небезпека сходження лавин! 28 января 2016

За повідомленням Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, 28-29 січня у зв’язку з відлигою на високогір’ї Закарпатської області зберігатиметься ІІІ (підвищена) ступінь лавинної небезпеки (з V ступенів по міжнародній шкалі).

Просмотров (281)
Вернутся к разделу: Ужгородские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)