НОВОСТИ

В Ужгороді на туризм за 3 роки планують виділити 1,4 мільйони гривень: проект

28 октября 2016 12:50 | Новости

На наступне засідання виконавчого комітету ужгородської міської ради виноситься проект рішення "Про Програму розвитку туристичної галузі у м. Ужгород на 2017-2022 роки".

"Аналіз надходжень до місцевого бюджету від туристичного збору за останні 5 років вказує на зростання надходжень, що дає можливість використання саме цих коштів на розвиток туристичної сфери обласного центру", - йдеться у документі.

У 2017 році на туризм в Ужгороді планують виділити 440 тисяч гривень, ще по 500 тисяч з міського бюджету хочуть спрямувати на його розвиток у 2018 та 2019 році.

Ці гроші підуть на виготовлення необхідної протокольної атрибутики та інформаційних друкованих матеріалів, сувенірів пов’язаних із символікою, історією, економічним потенціалом, культурним надбанням міста (200 тисяч), розробку та виготовлення мобільного інформаційного стенду про туристичний потенціал Ужгорода для участі у туристичних виставках та ярмарках (30 тисяч), організаційну підтримку та проведення конференцій та семінарів (100 тисяч), випуск карти міста для безкоштовного розповсюдження (30 тисяч), організацію, проведення та участь у вітчизняних та міжнародних заходах у сфері туризму / семінари, конференції, виставки, інформаційні тури (50 тисяч), виготовлення та розміщення інформаційних вітрин Турінфоцентру з рекламною продукцією та інформаційними матеріалами в готелях, аеропортах, залізничних вокзалах та автовокзалах (30 тисяч).

Джерело: 0312.ua

Новости RSS   Просмотров(192)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Ужгороді артеріальний тиск сьогодні міряють просто в центрі міста
В Ужгороді артеріальний тиск сьогодні міряють просто в центрі міста 29 сентября 2016

До Всесвітнього дня серця на Театральній площі в Ужгороді триває соціальна акція вимірювання тиску та консультації з питань профілактики серцево-судинних захворювань.

Просмотров (200)
Закарпатські школи отримають майже тисячу сучасних комп’ютерів від Китаю
Закарпатські школи отримають майже тисячу сучасних комп’ютерів від Китаю 30 августа 2016

Про це у середу, 30 серпня, повідомила директор департаменту освіти і науки України Ганна Сопкова.

Просмотров (216)
Черги на пунктах пропуску можна відстежувати онлайн
Черги на пунктах пропуску можна відстежувати онлайн 28 июля 2016

Громадяни та суб’єкти зовнішньоекономічних відносин можуть ознайомитись через Інтернет із тривалістю очікування для перетину легковими та вантажними транспортними засобами державного кордону України та контрольних пунктів в'їзду-виїзду на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Просмотров (228)
Вернутся к разделу: Ужгородские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)