НОВОСТИ

В Ужгороді влаштують "Різдво по-ужгородськи"

26 декабря 2016 12:01 | Новости

Минулого року в Ужгороді започаткували чудову традицію - святкування «Різдва по-ужгородськи». Цього разу ужгородці та гості міста знову насолоджуватимуться колядками, які лунатимуть на вулицях міста.

"Ми вирішили не зупинятись, і цього року також потішити Вас різдвяними колядками. Як завжди, ви можете почути нас у дворах будинків, приєднатися та розділити настрій Різдва всі разом. 07 січня 2017 року збираємось дружно на площі Театральній з 16 години київського часу, - пише на своїй сторінці у Фесбук Тетяна Кресс.

Джерело: goloskarpat.info

Новости RSS   Просмотров(174)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Ужгороді артеріальний тиск сьогодні міряють просто в центрі міста
В Ужгороді артеріальний тиск сьогодні міряють просто в центрі міста 29 сентября 2016

До Всесвітнього дня серця на Театральній площі в Ужгороді триває соціальна акція вимірювання тиску та консультації з питань профілактики серцево-судинних захворювань.

Просмотров (200)
Черги на пунктах пропуску можна відстежувати онлайн
Черги на пунктах пропуску можна відстежувати онлайн 28 июля 2016

Громадяни та суб’єкти зовнішньоекономічних відносин можуть ознайомитись через Інтернет із тривалістю очікування для перетину легковими та вантажними транспортними засобами державного кордону України та контрольних пунктів в'їзду-виїзду на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Просмотров (227)
В Ужгороді лікарні прийматимуть хворих з району тільки при наявності страховки
В Ужгороді лікарні прийматимуть хворих з району тільки при наявності страховки 29 июня 2016

Медичним закладам міста мають намір дозволити госпіталізацію та лікування хворих, які не є мешканцями міста, тільки за наявності у них полісу добровільного медичного страхування. Ще один варіант – укладення міжбюджетних трансфертів з райрадами та адміністраціями Закарпатської області, або іншої форми повного відшкодування видатків на лікування. Винятком будуть тільки ті хворі, які потребують невідкладної медичної допомоги.

Просмотров (252)
Вернутся к разделу: Ужгородские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)