НОВОСТИ

Ужгородські комунальники уже готові до снігопадів. Взимку на дорогах працюватиме 22 одиниці техніки

28 сентября 2017 15:16 | Новости
На черговому засіданні ужгородського виконкому розглянули стан та готовність міського господарства до осінньо-зимового періоду 2017-2018 Керівники комунальних підприємств стверджують – працівників достатньо, уже заготовляють спецтехніку та посипковий матеріал для доріг. Цьогоріч уже придбали 140 тон сипучої солі. Готують також багатоквартирні житлові будинки, ремонтують дахи, сходові клітки та вікна.
 
Іван ДОВБАК, директор Ужгородського КП «КШЕП»
 
Практично усім забезпечені. Зараз закупили плужерно-технічне обладнання, дві машини. Це резина спеціальна, спеціальні ножі для грейдерів. Зараз на підході у нас щітки.
 
Цієї зими для утримання міських доріг у належному стані, за попередніми підрахунками, буде задіяно 22  одиниці техніки, замість минулорічних вісімнадцяти. Найближчим часом планують переобладнати спеціальними бункерами ті машини, які зараз використовуються для ремонтних робіт.
 
Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода
 
Для закупівлі мучки складені угоди. Відповідно, у нас є площі. І це чисто технічне питання і воно в найближчий час буде вже переміщено на нашу територію. Техніка готова, додатково ми закупили ще кілька одиниць техніки, яка буде працювати, як на автошляхах, так і на тротуарах нашого міста. Ще додатково дві одиниці тракторів менших розмірів ми закупимо, щоби вони могли прибирати саме тротуари.
 
Окрім того, на виконкомі офіційно затвердили двосторонній рух вулицею Заньковецької, від перехрестя з Сечені до Грушевського. Погодили також програму матеріально-технічного забезпечення Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві з подальшим внесенням на розгляд сесії міської ради.
Джерело: uzhinform.com
Новости RSS   Просмотров(74)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Ужгороді через аварію можуть відключити від водопостачання частину вулиць
В Ужгороді через аварію можуть відключити від водопостачання частину вулиць 1 сентября 2017

Працівниками дільниці водопровідної мережі, протягом дня, проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи водопровідної лінії на перехресті вулиць 8 Березня та Можайського

Просмотров (83)
На вулицях Ужгорода триває поточний ремонт дорожнього покриття
На вулицях Ужгорода триває поточний ремонт дорожнього покриття 28 июля 2017

Сьогодні перекладають бруківку на вулиці Боженка, біля дитячої поліклініки

Просмотров (81)
В Ужгороді заснували премію імені Петра Скунця
В Ужгороді заснували премію імені Петра Скунця 29 июня 2017

Один із ініціаторів створення премії - Олександр Гаврош, журналіст, письменник, активний ужгородець, - у студії "Ранку на Тисі" розповів про премію ім. П. Скупця

Просмотров (71)
Вернутся к разделу: Ужгородские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)