На Закарпатті знайшли нове велике родовище газу

26 нояб 2015 10:11 518 0 Экономика
На Закарпатті знайшли нове велике родовище газу

У Великоберезнянському районі Закарпатської області, поблизу села Тихий було відкрито нове родовище газу. За результатами геологорозвідувальних робіт ВАТ “Укргазвидобування” у Великоберезнянському районі Закарпатської області, поблизу села Тихий відкрито Лютнянський газове родовище, передає Голос українською з посиланням на прес-службу “Укргазвидобування”.

У результаті буріння і випробування пошукової свердловини № 2 отримано промисловий приплив газу. Добовий дебет склав 58 тис. М3 при дослідженні свердловини на 6 мм штуцері.

За даними попередньої оцінки фахівців, перспективні ресурси газу цього родовища складають 2400000000 м3. Початкові запаси газу відкритого свердловиною пласта склали 390 млн м3.

Вивчення перспективної Лютнянський площі почалося ще в 1991 році геологічним картуванням. Але тільки в 2011 році після завершення проведених Західно-Української геофізичної розвідувальної експедицією ДГП “Укргеофізика” сейсмічних досліджень, була виявлена Лютнянський складка і за результатами буріння в 2015 році відкрито новий Лютнянський газове родовище.

З метою оцінки запасів цього родовища “Укргазвидобування” планує буріння ще декількох розвідувальних свердловин.

Раніше НАК “Нафтогаз” опублікував у Twitter повідомлення, про те, як протягом року змінилися джерела імпорту газу в Україну. Так, згідно з цими даними, 68% блакитного палива Україна отримала з країн Європи (протягом восьми місяців поточного року). Решта відсоток газу країна отримала від Росії. Якщо порівнювати ці дані з аналогічним періодом минулого року, можна говорити про те, що постачання російського газу в Україну істотно скоротилися. Так, в той час вони становили 93%.

Джерело: uagolos.com

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Доставка квітів Ужгород

3 авг 2018 13:03 569

roza.uz.ua – служба доставки квітів в Ужгороді. Ми вже кілька років приємно дивуємо клієнтів, багато хто з них стали нашими постійними замовниками. Ми надаємо якісні послуги, тому що цінуємо свою репутацію. Чому нам довіряють? Для цього є цілий список причин.