Заступник міністра в Ужгороді запевнив, що дешеві ліки будуть не лише для трьох категорій хворих

28 апр 2017 10:05 313 0 Общество
Заступник міністра в Ужгороді запевнив, що дешеві ліки будуть не лише для трьох категорій хворих
Важливий напрямок реформи охорони здоров'я в Україні – забезпечення населення лікарськими засобами. Про це розповів заступник міністра охорони здоров'я Роман Ілик сьогодні під час прес-конференції в Ужгороді
 
"Більшість українців купують ліки за свої кошти, але не завжди можуть собі це дозволити. Тому ми і започаткували проект доступні ліки", - зазначив пан Роман
 
Наразі до переліку ліків, які люди можуть отримати безкоштовно, входять 345 найменувань. Це переважно головні, життєво необхідні ліки. 
 

Поки що ліки за державні кошти можуть отримати люди, які страждають на серцево-судинні захворювання, хворі з діабетом другого типу та хворі на астму. Але пан Роман зазначив, що кількість назологій збільшуватиметься, а проект "Доступні ліки" - розшириться.

Джерело: uzhgorod.net.ua

 

 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Доставка квітів Ужгород

3 авг 2018 13:03 569

roza.uz.ua – служба доставки квітів в Ужгороді. Ми вже кілька років приємно дивуємо клієнтів, багато хто з них стали нашими постійними замовниками. Ми надаємо якісні послуги, тому що цінуємо свою репутацію. Чому нам довіряють? Для цього є цілий список причин.