Ужгородські комунальники уже готові до снігопадів. Взимку на дорогах працюватиме 22 одиниці техніки

28 сент 2017 12:16 419 0 Общество
Ужгородські комунальники уже готові до снігопадів. Взимку на дорогах працюватиме 22 одиниці техніки
На черговому засіданні ужгородського виконкому розглянули стан та готовність міського господарства до осінньо-зимового періоду 2017-2018 Керівники комунальних підприємств стверджують – працівників достатньо, уже заготовляють спецтехніку та посипковий матеріал для доріг. Цьогоріч уже придбали 140 тон сипучої солі. Готують також багатоквартирні житлові будинки, ремонтують дахи, сходові клітки та вікна.
 
Іван ДОВБАК, директор Ужгородського КП «КШЕП»
 
Практично усім забезпечені. Зараз закупили плужерно-технічне обладнання, дві машини. Це резина спеціальна, спеціальні ножі для грейдерів. Зараз на підході у нас щітки.
 
Цієї зими для утримання міських доріг у належному стані, за попередніми підрахунками, буде задіяно 22  одиниці техніки, замість минулорічних вісімнадцяти. Найближчим часом планують переобладнати спеціальними бункерами ті машини, які зараз використовуються для ремонтних робіт.
 
Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода
 
Для закупівлі мучки складені угоди. Відповідно, у нас є площі. І це чисто технічне питання і воно в найближчий час буде вже переміщено на нашу територію. Техніка готова, додатково ми закупили ще кілька одиниць техніки, яка буде працювати, як на автошляхах, так і на тротуарах нашого міста. Ще додатково дві одиниці тракторів менших розмірів ми закупимо, щоби вони могли прибирати саме тротуари.
 
Окрім того, на виконкомі офіційно затвердили двосторонній рух вулицею Заньковецької, від перехрестя з Сечені до Грушевського. Погодили також програму матеріально-технічного забезпечення Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві з подальшим внесенням на розгляд сесії міської ради.
Джерело: uzhinform.com
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Доставка квітів Ужгород

3 авг 2018 13:03 688

roza.uz.ua – служба доставки квітів в Ужгороді. Ми вже кілька років приємно дивуємо клієнтів, багато хто з них стали нашими постійними замовниками. Ми надаємо якісні послуги, тому що цінуємо свою репутацію. Чому нам довіряють? Для цього є цілий список причин.