У грудні, до свята Миколая, в Ужгороді відбудеться перший триденний фестиваль пряників

2 нояб 2017 14:35 348 0 Общество
У грудні, до свята Миколая, в Ужгороді відбудеться перший триденний фестиваль пряників

Захід заплановано провести впродовж 15-17 грудня
Перший закарпатський фестиваль пряників проведуть в обласному центрі Закарпаття 15-17 грудня. Унікальне свято - кулінарний фестиваль пряників, - збере десятки виробників на ярмарок та представлення своєї майстерності, обіцяють організатори заходу. Тоді яу відвідувачі фесту матимуть змогу цікаво провести час, спробувати свої сили у дегустації виробів, змаганнях, взяти участь в майстер-класах та зробити фото на згадку.
Як повідомляє «Турінформ Закарпаття», у програмі фестивалю пряників заплановані низка різноманітних тематичних акцій. Зокрема, виставка пряничних будиночків та композицій та ярмарок пряників; на території фесту діятимуть дитяча майстерня пряників, сімейне кафе та фотозони. Також у рамках фестивалю заплановано провести благодійний аукціон, на якому можна придбати будь-який виріб. Вилучені кошти підуть на благочинність. 
Джерело: zakarpattya.net.ua

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Доставка квітів Ужгород

3 авг 2018 13:03 685

roza.uz.ua – служба доставки квітів в Ужгороді. Ми вже кілька років приємно дивуємо клієнтів, багато хто з них стали нашими постійними замовниками. Ми надаємо якісні послуги, тому що цінуємо свою репутацію. Чому нам довіряють? Для цього є цілий список причин.